Pożyczka w Wonga

wonga opinie kosztyNa rynku chwilówek znajdziemy wiele firm działających mniej lub bardziej dynamiczne. Są jednak takie jak Wonga, które zdecydowanie pochwalić trzeba za wyróżniającą się na tle innych chwilówek ofertę. Pożyczka w Wonga jest tania, ale nie jest darmowa jak w przypadku wielu podobnych firm. W Wondze otrzymać możemy pożyczkę na kwotę nawet do 750 zł i co ciekawe aż na 60 dni. To właśnie cecha wyróżniająca ją na tle podobnych firm, gdzie takie pożyczki możemy otrzymać z reguły jedynie na okres maksymalnie 30 dni.

Szybka pożyczka w Wonga

Pożyczka w Wonga trafi na nasze konto błyskawicznie, a nasze działania ograniczyć muszą się jedynie do przygotowania i spisania danych z dowodu osobistego, wypisania również drogą elektroniczną oświadczenia o dochodach, oraz zweryfikowaniu konta bankowego. Wonga zyskała uznanie w oczach klientów dzięki wydłużonemu okresowi spłaty do maksymalnie 60 dni. To wyróżnia ich ofertę na tle podobnych produktów.

Zdecydowanie 60 dni jest okresem wystarczającym, by móc zgromadzić wymagane środki i bezproblemowo je zwrócić. Właśnie dlatego firma posiada tak dobre opinie wśród swoich klientów. Jest to rzeczywiście niezwykle ludzkie i realistyczne podejście do pieniędzy, które nic w tym dziwnego, że jest chwalone przez osoby zaciągające takie pożyczki. Oczywiście należy pamiętać, że za to w przeciwieństwie do wielu podobnych firm pożyczka w Wonga nie jest i nie będzie w żadnym przypadku pożyczką darmową. Kwota 10 zł jaką jednak musimy dołożyć do spłaty z własnej kieszeni nie jest powalająca i z pewnością każdy da sobie radę z tak drobnym oprocentowaniem przy okazji brania pożyczki.

Po skorzystaniu z pierwszej pożyczki testowej będziemy również mieli już przygotowaną ramową umowę współpracy pożyczkowej, dzięki której kolejne pożyczki będą jeszcze prostsze, a dzięki terminowej spłaty pierwszej pożyczki, kolejna pożyczka w Wonga będzie dla nas jeszcze łatwiejsza.

Zalety pożyczki w Wonga?

– niski koszt pierwszej pożyczki – 10 zł bez względu na pożyczaną kwotę.

– możliwość pożyczenia 750 zł na maksymalnie 60 dni.

– zero formalności, szybka realizacja przelewu ze strony Wonga.

– bez zaświadczeń o dochodach.

– firma cieszy się znakomitymi opiniami klientów.

Opinie o Wonga

Opinie o Wonga znajdziecie praktycznie na każdym forum kredytowym. Od kiedy Wonga weszła z pożyczkami na polski rynek zyskała bardzo dużo nowych klientów – stąd nie trudno o znalezienie opinii. Przeglądając takie opinie na forach można łatwo wywnioskować, że Wonga cieszy się dobrymi opiniami – w ostatni czasie głownie ze względu tanich pożyczek i promocji darmowych pożyczek w Wonga.

Jeśli ktoś z was chciałby dodać swoją opinię o Wonga to zapraszamy do dodania jej w komentarzu na dole strony. Zapraszamy do dodawania zarówno negatywnych i pozytywnych opinii o Wonga za co z góry dziękujemy – pomoże to innym zainteresowanym w podjęciu decyzji o wzięciu pożyczki.

Wniosek do Wonga

Jeśli chcesz sprawdzić czy dostaniesz pożyczkę w Wonga – wyślij wniosek o pożyczkę, który znajduje się poniżej. Dostaniesz decyzję ws. pożyczki najszybciej jak to możliwe – często decyzja w 15 minut. Wysłanie wniosku zajmuje bardzo mało czasu (kilka minut) – także nie czekaj tylko skorzystaj z promocyjnej oferty pożyczki w Wonga już TERAZ.

 

Pożyczka w Wonga
4.38 (87.5%) 8 votes

Tagi:

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Pożyczka w Wonga"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tania pożyczka Wonga
Gość

Wonga to najtańsza pożyczka – nie ma innej pożyczki która miałaby koszt całkowity 10 złotych 🙂
Dodatkowo pożyczkę dostałam w ciągu jedngo dnia – naprawdę bardzo szybko tym bardziej, że NIE WYMAGALI SKOMPLIKOWANYCH ZAŚWIADCZEŃ – także nie trzeba było niczego załatwiać – tylko wypełnić wniosek ten co wyżej jest podany i tyle. Dali znać że wniosek pozytywni rozpatrzony a pieniądze u mnie na koncie już były. Także moja opinia jak i inne opinie klientów Wonga bo czytałam są pozytywne – bardzo szybka i tania pożyczka przez internet 🙂

ilona
Gość

Miałam tę pożyczkę 750 zł na 60 zł, nie mam co narzekać bo wszystko było tak jak w ofercie. Teraz planuje wziąć kolejną pożyczkę, ale tym razem na wyższą kwotę, z tego widziałam to oferta też całkiem niezła. Jeśli będzie tak szybko i prosto wszystko załatwione jak przy pierwszej to będę bardzo zadowolona.

wpDiscuz
DESIGN: INFORD.eu