Koszty pożyczki w Zaimo

Koszty każdej pożyczki, niezależni od tego, czy to pożyczka bankowa czy pozabankowa, są uzależnione od wielu czynników – terminu spłaty, kwoty kredytowanej, Twojej zdolności finansowej i wielu innych rzeczy.

Od czego uzależnione są koszty pożyczki w Zaimo?

Na oficjalnej stronie firmy Zaimo można znaleźć informacje o tym, od czego zależy to, ile zapłacisz za konkretną pożyczkę. Nie ma ukrytych kruczków, zapisanych w umowie drobnym drukiem.

Wysokość opłat związanych z udzieleniem pożyczki przez Zaimo zależy od Twojej zdolności kredytowej. Po złożeniu internetowego wniosku firma przedstawia propozycję:

  • maksymalnej kwoty, o którą możesz się ubiegać;

  • okresu kredytowania;

  • całkowitego kosztu pożyczki.

Ważne! Każda osoba, która zdecyduje się na złożenie wniosku internetowego, ale z jakiegoś powodu porzuci proces (na przykład ze względu na to, że uzna, iż warunki tej pożyczki nie są atrakcyjne), może bez ponoszenia żądnych opłat, zrezygnować z dalszych kroków.

Dodatkowe opłaty związane z pożyczką w Zaimo.

Po wstępnej deklaracji firma przedstawia swoją propozycję pożyczki oraz całkowity koszt pożyczki. Jeśli klient będzie spełniał wszystkie warunki i spłaci pożyczkę w ustalonym terminie – wówczas koszt pożyczki nie ulegnie zmianie.

Każda zwłoka w spłacie pożyczki kosztuje.

Jeśli osoba, która wzięła pożyczkę, nie będzie jej spłacać w ustalonym terminie, musi liczyć się
z tym, że zostanie obciążona dodatkowymi kosztami. Koszty te są związane z wysyłaniem przez firmę przypomnień o zadłużeniu. Opłaty te są naliczane po 6, 20 oraz 30 dniach kalendarzowych od terminu spłaty zobowiązania i wynoszą po 40 zł za każdorazowe wezwanie do zapłaty
(w sumie 120 zł).

W artykule nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile wynosi oprocentowanie pożyczki, czy całkowite RRSO, ponieważ warunki spłaty pożyczki są ustalane indywidualnie i są zależne od Twojej zdolności kredytowej. Wszystkie informacje są podawane po złożeni internetowego wniosku, do czego zachęcamy. Złożenie takiego wniosku zajmuje nie więcej niż
10 minut i jest całkowicie bezpłatne.

Oceń stronę

Tagi:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
DESIGN: INFORD.eu